KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10774630
nr 1077 4630
Ludvig Lubbe Nordström
(1882-1942), Sverige
Blandteknik, Ludvig Lubbe Nordström (1882-1942), 'Norrlänningar', Proveniens Einar Jolin, löst blad, bladets mått: 32x37
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:40:29
19/12 19:21:26
Ludvig Lubbe Nordström
Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström